"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Losowe zdjęcie z galerii

Z życia parafii w Konopiskach

2015-ferie w Zębie

W pierwszym tygodniu ferii zimowych osoby należące do Oazy i do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wraz z młodzieżą z parafii św. Franciszka z Częstochowy wyjechały na narty do miejscowości Ząb koło Zakopanego. Cała grupa liczyła łącznie 42 osoby.

Na wyjeździe nie brakowało nam atrakcji. Pierwszego dnia, tuz po przyjeździe i zjedzeniu obiadu, udaliśmy się na długi spacer na Gubałówkę, gdzie w drodze podziwialiśmy piękny dom naszego skoczka, Kamila Stocha. Kolejnego dnia wypożyczyliśmy sprzęt narciarski i nieustannie jeździliśmy na nartach. Ciekawą atrakcją była jazda wieczorna, gdyż juz wtedy stok był w większości pusty i super oświetlony.

Na wyjeździe nie obyło sie również bez dyskoteki integracyjnej, na której wszyscy świetnie się bawili. Podczas wyjazdu dwukrotnie zwiedzaliśmy Krupówki, gdzie w wolnym czasie zakupiliśmy cenne pamiątki i górskie gadżety. Wieczorami wspólnie graliśmy w ciekawe gry lub oglądaliśmy wartościowe filmy.

Po tygodniu wróciliśmy wypoczęci, z dobrymi humorami i bez gipsu, i z Zęba ze wszystkimi zębami.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego sprawozdania z wyjazdu.