BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

Losowe zdjęcie z galerii

Intencje mszalne parafii w Konopiskach

intencje mszalne 19.02.2018-25.02.2018

Intencje Mszalne
19.02.2018-25.02.2018r
Poniedziałek 19.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od KŻR św. Barbary z Konopisk ( 29 )
17.00 + Anieli Kaczmarek Kół Gospodyń Wiejskich gminy Konopiska

Wtorek 20.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Kurdyk i Janik ( 30 )
17.00 + Jerzego Jakubowskiego od rodziny Śmiechowskich, Słoninów i Maderów

Środa 21.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od zarządu i członków Koła Emerytów i Rencistów w Konopiskach
17.00
+ Lucjana Bryły od sąsiadów Gzików
+ Stanisławy Jarosz od koleżanek
+ Leszka Kościelniaka od swatki Zofii
+ Stefana Polak od rodziny Paner
+ Zenona Janik od siostry Zofii z mężem
+ Henryki Pasek od siostry Mirosławy z mężem
+ Marii Warwas od rodziny Kaszprów
+ Władysława Morawiec od sąsiada Mariana Duś z rodziną
+ Czesławy 4 r. śm., Jana Pakułów
+ Janiny Sosnowskiej od syna Andrzeja z żoną Izabelą
+ Henryka Klechy od rodziny Klechów i Słubików
+ Mariana 2 r. śm., Jana, Władysławy Smyłów, Ludwika, Amelii Paruzel

Czwartek 22.02.2018
7.00 + Mirosławy Klecha od ZP Oaza
17.00 + Mieczysława Pyrkosza od wnuków Piotra i Michała

Piątek 23.02.2018
7.00 + Małgorzaty Adamus od rodziny Dawid
17.00 - o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Jasia Podolskiego z okazji 28 urodzin

Sobota 24.02.2018
7.00 + Tadeusza Pijet od ZP Oaza
17.00 - o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Darii Bronis z okazji 18 urodzin

Niedziela 25.02.2018
II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 + Heleny, Zdzisława Chojnackich, Edmunda Sosnowskiego

10.00
+ Janiny, Stefana Polak od Włodka Polaka z rodziną
+ Danuty 2 r. śm., Andrzeja Szymczyk
+ Stanisławy Jarosz od Wiesławy i Romana Skoczylas
+ Małgorzaty Adamus od swatów Ani i Mirka
+ Zbigniewa Matyszczak od żony i syna z żoną
+ Jerzego Jakubowskiego od rodziny Furmańskich
+ Edwardy 18 r.śm., Lucjana Pyrkoszów
+ Leszka Kościelniaka od brata Józefa z rodziną
+ Janiny 1 r. śm., Tadeusza 39 r. śm., Żurek
+ Mieczysława Pyrkosz od wnuka Marcina z Magdą
+ Tadeusza Pijet od kuzynki Waci z rodziną
+ Stefana Styczeń 1 r. śm.,
+ Zenona Janik od szwagierki Danuty
+ Henryki Pasek od Adeli Pyrkosz z rodziną
+ Marii Warwas od sąsiadów Kołów, Minkina i Nierobiś
+ Władysława Morawiec od rodziny Pietryków i szwagierki Janiny
+ Janiny Sosnowskiej od wnuka Łukasza z żoną Mileną
+ Henryka Klechy od rodziny Sobalów
+ Mariana Krankowskiego od Andrzeja z rodziną
+ Zbigniewa Jagusiak 8 r. śm.,
+ Bogdana Jelonka 17 r. śm., od rodziców
+ Władysława Małczak 21 r. śm., od córki Zofii z rodziną
+
+

11.30 – o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Karola Dziubińskiego z okazji 1 urodzin

16.00 + Mariana Skrzypek 2 r. śm., Stefanii, Zygfryda Zarembów

9.00 ( Kopalnia ) + Lucjana Bryły od sąsiadów Skrońskich i Gradów

intencje mszalne 12.02.2018-18.02.2018

Intencje Mszalne
12.02.2018-18.02.2018r
Poniedziałek 12.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Wójcickich i Kulejowej ( 22 )
17.00 + Władysława Morawiec od żony Teodory, córek: Kasi, Pauliny, Kamili i syna Adama
z rodzinami
18.00 + Anieli Kaczmarek od mieszkańców ulicy Klonowej ( Kopalnia )
Wtorek 13.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od ks. Darka, Haliny Jończyk i cr. Jończyk ( 23 )
17.00 + Mieczysława, Łucji, Józefa, Stanisława Kijas

Środa 14.02.2018 - Popielec
9.00 + Mieczysława Pyrkosz od swatów Nowaków
17.00
+ Małgorzaty Adamus od rodziny Bednarków
+ Jerzego Jakubowskiego od chrześnicy Joli z rodziną
+ Leszka Kościelniaka od rodziny Tomalów z Wręczycy
+ Stefana Polak od syna Henryka z żoną
+ Zenona Respondek od sąsiada Mirosława Jończyk z rodziną
+ Tadeusza Pijet od Pelagii Pyrkosz
+ Henryki Pasek od swatów Jończyków
+ Stanisława, Stanisławy, Henryka Gorzelak
+ Lucjana Kitlińskiego od córki Ryszardy z mężem
+ Janiny Sosnowskiej od męża Mieczysława
+ Henryka Klechy od siostry z mężem
+ Mariana Krankowskiego od żony
18.00 ( Kopalnia ) + Lucjana Bryły od Wacławy Jagusiak z rodziną
Czwartek 15.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Sporków ( 25 )
17.00 + Stanisławy Jarosz od siostry Tereni
Piątek 16.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Kubacików ( 26 )
17.00 - Msza św. o Bożym Miłosierdziu
+ Janiny, Stefana Polak od Iwony i Grzegorza Nalewajków
+ Lucjana Bryły od zakładu Hurpol z Rudnika
+ Józefa Kromołowskiego
+ Zenona Janik od zięcia Bogdana i wnuka Łukasza
+ Henryki Pasek od Bronisławy Gzik
+ Marii Warwas od sąsiadów Gondro
+ Władysława Morawiec od rodziny Walentków

Sobota 17.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Piwowarczuk ( 27 )
17.00 + Leszka Kościelniaka od koleżanek z pracy córki i synowej

Niedziela 18.02.2018
I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 + Kazimierza, Józefa, Heleny Szymanków, Ignacego, Pauliny Głowackich

10.00
+ Lucjana Trzepizur 10 r. śm., od dzieci
+ Mateusza 4 r. śm., Romana Frydrych, Stefana, Cecylii Ciekot
+ Lucjana Bryły od Grażyny i Reńka Błaszczyk
+ Stanisławy Jarosz od sąsiadek Jolanty Dyner i Antoniny Sikora z rodziną
+ Małgorzaty Adamus od rodziny Knysaków
+ Jolanty, Stanisława, Henryka Wysockich
+ Jerzego Jakubowskiego od Karoliny i Alexa
+ Mieczysława Pyrkosza wnuczki Sylwii z rodziną
+ Tadeusza Pijet od kuzynek z rodzinami
+ Zenona Janik od chrześniaka Marka z rodziną
+ Genowefy 1 r. śm., Lucjana Ściebior, Jana, Cecylii Walentek, Barbary Musik
+ Henryki Pasek od córek Kasi i Ewy i syna Piotrka z rodzinami
+ Marii Warwas od wnuków Przemysława i Pawła i synowej Małgorzaty
+ Władysława Morawiec od swatów Myślikowskich
+ Zofii Kuśmierskiej 6 r. śm., od męża Zdzisława i syna Marcina
+
+

11.30 – za parafian

16.00
+ Józefa, Anieli, Władysławy, Zofii Pająk, Jana, Andrzeja, Franciszki Haładaj
+ Lucjana Kitlińskiego od córki Bożeny z mężem
+ Anieli Kaczmarek od wójta gminy Konopiska i pracowników urzędu
+ Janiny Sosnowskiej od córek Barbary i Anny z dziećmi
+ Henryka Klechy od siostrzenicy Anny z mężem i dziećmi
+

9.00 ( Kopalnia ) + Janiny Polak od Bronisławy Gzik

intencje mszalne 05.02.2018-11.02.2018

Intencje Mszalne
05.02.2018-11.02.2018r
Poniedziałek 05.02.2018 – wspomnienie św. Agaty
7.00
1) + Anieli Kaczmarek od rodziny Herbów ( 15 )
2) + Czesławy Pierz od ZP Concordia
17.00 - Msza św. za zmarłych ( intencja uczestników pogrzebu )
+ Janiny Polak, Lucjana Bryły, Jerzego Caban, Stanisławy Jarosz, Małgorzaty Adamus, Jerzego Jakubowskiego, Leszka Kościelniaka, Mieczysława Pyrkosz, Zbigniewa Jagusiak, Stefana Polak, Zenona Respondek, Tadeusza Pijet, Zenona Janik, Henryki Pasek, Marii Warwas, Władysława Morawiec

Wtorek 06.02.2018 – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Lochów ( 16 )
17.00 - o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Adriana Klechy z okazji 25 urodzin od rodziców
i brata z rodziną

Środa 07.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od księdza Rafała z rodzicami ( 17 )
17.00
+ Lucjana Bryły od rodziny Celt
+ Stanisławy Jarosz od Anity Pietrzyk
+ Jerzego Jakubowskiego od rodziny Bednarskich
+ Mieczysława Pyrkosz od syna Adama z żoną
+ Zbigniewa Jagusiak od cioci Kazi z rodziną
+ Feliksa Figury 18 r. śm., od żony
+ Tadeusza Pijet od żony z rodziną
+ Zenona Janik od syna Remigiusza

Czwartek 08.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od Joanny i Adama Nalewajków ( 18 )
17.00 + Jerzego Cichonia 1 r. śm., Zygmunta, Anastazji , Stefana, Stanisławy, Henryka
Jagusiaków, Władysława Cichonia

Piątek 09.02.2018
7.00
1) + Anieli Kaczmarek od rodziny Ziółkowskich (19 )
2) + Leszka Kościelniaka od ZP Arymateja
17.00 + Janiny Polak od rodziny Oczkowskich
18.00 – o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Jarosława Wrońskiego z okazji 50 urodzin

Sobota 10.02.2018 - wspomnienie św. Scholastyki
7.00 + Anieli Kaczmarek od pań sprzątających kościół ( 20 )
17.00 + Małgorzaty Adamus od sąsiadów

Niedziela 11.02.2018
Uroczystość odpustowa ku czci św. Walentego

8.00 + Bogdana Ciuk 7 r. śm.,

10.00
+ Władysława 18 r. śm., Bronisławy 3 r. śm., Szymanek
+ Anny Urbańskiej 1 r. śm.,
+ Janiny Polak od bratowej Joli z rodziną i rodziny Polaków z Doruchowa
+ Damiana Ślusarczyk 1 r. śm., mamy Grażyny i brata Pawła
+ Lucjana Bryły od Barbary i Cezarego Kromołowskich
+ Stanisławy Jarosz od rodziny Skrężynów
+ Małgorzaty Adamus od koleżanek z Konopisk
+ Jerzego Jakubowskiego od zarządu i pracowników Banku Spółdzielczego
w Konopiskach
+ Haliny 30 r. śm., Józefa 22 r. śm., Pijet
+ Leszka Kościelniaka od wnuczki Magdaleny z rodziną
+ Janiny 20 r. śm., Mariana Klamów
+ Mieczysława Pyrkosz od syna Jacka z rodziną
+ Zbigniewa Jagusiak od kolegów i koleżanek ze SP w Konopiskach
+ Stefana Polak od córki Marianny z mężem i synem Grzegorzem
+ Józefa Majera, Jana, Marianny Kapitan, cr. Majerów
+ Wiesława Cierpiała 20 r. śm., Marianny, Konstantego Musiał
+ Tadeusza Pijet od Ciuków i Dawczyków
+
+

12.00 - Suma Odpustowa za parafian

16.00 + Stanisławy 10 r. śm., Ireneusza Wachelka, Jerzego Kowalik

9.00 ( Kopalnia ) + Anieli Kaczmarek od KŻR św. Maksymiliana z Kopalni ( 21 )

intencje mszalne 29.01.2018-04.02.2018

Intencje Mszalne
29.01.2018-04.02.2018r
Poniedziałek 29.01.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od Marii Bednarek z Mokrzeszy ( 8 )
17.00 + Lucjana Bryły od zarządu i członków Koła Emerytów z Konopisk

Wtorek 30.01.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Grabnych z Mokrzeszy ( 9 )
17.00 + Czesława, Włodzimierza Kościelniaków, Leona, Marty Jończyk

Środa 31.01.2018 - wspomnienie św. Jana Bosko
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Włodarczyków z Jaźwin ( 10 )
17.00
+ Janiny Polak od Ireny Dziubińskiej z rodziną
+ Haliny Polaczkiewicz od sąsiadki Bogusławy Matusik
+ Stanisławy Jarosz od Tadeusza Jarosz z rodziną
+ Małgorzaty Adamus od bratowej Basi z dziećmi
+ Jerzego Jakubowskiego od brata Andrzeja z rodziną
+ Leszka Kościelniaka od syna Bogusława z rodziną
+ Mieczysława Pyrkosz od żony Janiny
+ Zbigniewa Jagusiak od bratowej Urszuli z rodziną
+ Stefana Polak od córki Wacławy z mężem

Czwartek 01.02.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Grabnych z Kuśmierek ( 11 )
17.00 + Wandy Klecha od swatki Krystyny z rodziną

Piątek 02.02.2018 - Święto Ofiarowania Pańskiego
9.00
1) + Anieli Kaczmarek od rodziny Braszczyńskich (12 )
2) + Lucjana Bryły od rodziny Hadryś
17.00 + Władysława Świech, Anny Stefanowskiej
18.00 + Janiny Polak od rodziny Kupczyków

Sobota 03.02.2018 - wspomnienie św. Błażeja
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Fornalików ( 13 )
14.00 - o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Igora Paździor z okazji 1 urodzin
16.00 – o zdrowie i bożą opiekę dla Moniki Knapczyk z okazji 40 urodzin

Niedziela 04.02.2018
V Niedziela Zwykła

8.00 - Za parafian

10.00
+ Lucjana Bryły od szwagra Stanisława Mzyka
+ Stanisławy Jarosz od Wandy Lis z rodziną
+ Małgorzaty Adamus od rodziny Pyrkoszów
+ Jerzego Jakubowskiego od pana Kazika
+ Leszka Kościelniaka od córki Iwony z rodziną
+ Mieczysława Pyrkosza od córki Ewy z mężem
+ Jana Frąszczaka 5 r. śm., od żony Grażyny, synów Adriana, Michała
i Tomasza z rodzinami
+ Marii, Kazimierza Knapczyk, Krystyny, Wiesława Haryłek
+ Anieli Kaczmarek od Małgorzaty i Franciszka Smazów z rodziną
+
+

11.30 - o zdrowie i boże łaski dla jubilatów:
- Marcina Lamch 3 urodziny
- Daniela Baur 18 urodziny
- Emilii Skalik 7 urodziny

16.00
+ Emilii Idziak od pracowników Oddziału Eksploatacji Nr V
+ Grzegorza 19 r. śm., Genowefy, Władysława Szymczyk, Włodzimierza
Szymanek, Agnieszki Sobota, Marianny Szczepanik
+ Zbigniewa Jagusiak od rodziny Pijetów z Blachowni
+Wiesława 1 r. śm., Antoniny 4 r. śm., Walentego 35 r. śm., Jaroszów od rodziny
+ Zenona Respondek od córki Iwony z rodziną

9.00 ( Kopalnia ) + Janiny Polak od KŻR św. Maksymiliana z Kopalni

intencje mszalne 22.01.2018-29.01.2018

Intencje Mszalne
22.01.2018-28.01.2018r

Poniedziałek 22.01.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od Moniki Depta z rodziną ( 1 )

Wtorek 23.01.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Jaroszów ( 2 )

Środa 24.01.2018 - wspomnienie św. Franciszka Salezego
7.00 + Anieli Kaczmarek od wszystkich Kół Żywego Różańca parafii Konopiska ( 3 )
17.00
+ Janiny Polak od rodziny Matyja z Wyrazowa
+ Czesławy Pierz od Bogdana i Lucyny Bieleckich
+ Jerzego Caban od cioci Alfredy Cierpiał z rodziną
+ Stanisławy Jarosz od córki Małgorzaty z rodziną
+ Małgorzaty Adamus od najbliższych koleżanek z pracy
+ Leszka Kościelniaka od żony Krystyny
+ Jerzego Jakubowskiego od żony Izy i córki Olgi z rodziną

Czwartek 25.01.2018 - Święto Nawrócenia św. Pawła
7.00 1) + Haliny Polaczkiewicz od Joanny Zemanek z rodziną z Bielsko - Białej
2) + Anieli Kaczmarek od rodziny Sakowskich ( 4 )

Piątek 26.01.2018 - wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Durów (5 )
17.00 + Czesławy Kozak, zm. rodziców i rodzeństwo z domu Wierszyc

Sobota 27.01.2018
7.00 + Anieli Kaczmarek od rodziny Białasów

Niedziela 28.01.2018
IV Niedziela Zwykła

8.00 + Władysława 28 r. śm., Eugeniusza Wójcickich, Henryka 10 r. śm., Franciszka
Kulej

10.00
+ Kazimierza Cuglewskiego 1 r. śm.,
+ Janiny Polak od Andrzeja i Krystyny Dróżdż
+ Czesławy Pierz od Alojza i Krystyny Sobala z rodziną
+ Haliny Polaczkiewicz od Zdzisławy i Józefa Lindert, Wandy Handzlik
z mężem, Danuty i Bronisława Zielińskich
+ Wandy Klecha od sąsiadki Czesławy Ciuk z rodziną
+ Kazimierza Janusiaka14 r. śm.,
+ Stanisławy Jarosz od brata Zygmunta z rodziną Jakubowskich
+ Małgorzaty Adamus od Zbigniewa
+ Jerzego Jakubowskiego od mamy Danuty
+ Leszka Kościelniaka od syna Andrzeja z rodziną
+ Anieli Kaczmarek od chóru parafialnego
+
+

11.30 - Za parafian

16.00 + Stanisława Jurczaka 7 r. śm.,

9.00 ( Kopalnia ) + Lucjana Bryły od Małgorzaty Jakubowskiej z dziećmi