"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Losowe zdjęcie z galerii

Intencje mszalne parafii w Konopiskach

Intencje mszalne 24.09 - 30.09. 2018 r.

Poniedziałek 24.09.2018

7.00   † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 † Jerzego Biel od Urszuli Kosowskiej z rodziną

Wtorek 25.09.2018      bł. Władysława z Gielniowa

7.00    † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00  †

Środa 26.09.2018  św. męczenników Kosmy i Damiana

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 † Roberta Halemskiego od Barbary i Ryszarda Cierpiał z rodziną
         † Artura Pisulę od pracowników firmy „Browar Wąsosz"
         † Stanisława Szymanka od bratowej Bronisławy z rodziną
         † Adelę Niedzielę od rodziny Kołodziejczyków z Konopisk
         † Janinę Hauer od Stefanii Kołaczyk z rodziną Pisulów i Siudejów
         † Stefana Musiała od Józefa i Anny Musiał z rodziną
         † Sabinę Figurę od wnuków Marcina i Agnieszki z rodzinami
         † Jacka Stęchłego od kuzynki Krystyny z rodziną

Czwartek 27.09.2018             św. Wincentego à Paulo

7.00   † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 † Bronisława Pijet 20 r. śm.

Piątek 28.09.2018          św. Wacława

7.00   † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 †

Sobota 29.09.2018                 święto - Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
        † Dorotę Lachowską od męża

14.00 * Ślub: Adrian Głazowski i Magdalena Adamska
18.00 † Michała, Bronisławę, Danutę Wysockich, Andrzeja Kozik, Antoninę, Alfonsa Perłowskich, Władysławę, Jana Pijet

Niedziela 30.09.20018r.
26 Niedziela zwykła


8.00 † Henryka Klecha 7 r. śm.

10.00 † Roberta Halemskiego od Ryszarda Pyrkosza z rodziną i Grażyny Banasiak z rodziną
         † Wiesława Sosnowskiego od wnuczki Agnieszki z rodziną
         † Artura Pisulę od Oli i Przemka Kowalik z rodziną
         † Stanisława Szymanka od rodziny Jabłońskich
         † Adelę Niedzielę od Masłoniów
         † Urszulę Haładaj od chrzestnej
         † Stefana Musiała od Władysława i Stefanii Musiał
         † Janinę Hauer od Lidii i Grzegorza Kowalczyk z Synem
         † Bogdana Sikorę od Mariusza i Agnieszki Pijet
         † Wacława Turos 5 r. śm., Jana, Janinę Turos, Piotra, Helenę, Piotra, Gertrudę Chęcińskich

11.30 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Adriana Mróz z racji 18tych urodzin
        * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Stanisława z racji 30 rocznicy ślubu.
        * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Antoniego Kłębowskiego z racji Chrztu Świętego
        * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego dla Ks. Rafała z racji z imienin 

16.00 † Bronisławę Kościelniak z d. Golanowską
         † Jerzego Biel od syna Norberta z żoną i córką
         † Zbigniewa Banasiaka 5 r. śm. od żony z dziećmi

9.00 Za parafian (Kopalnia)

Intencje mszalne 17.09 - 23.09. 2018 r.

 

Poniedziałek 17.09.2018

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 * O nawrócenie i potrzebne łaski dla Andrzeja

Wtorek 18.09.2018              św. Stanisława Kostki – święto

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 * Za dzieci i młodzież naszej parafii

Środa 19.09.2018

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 † Roberta Halemskiego od sąsiada Mariusza z rodziną
         † Artura Pisulę od Stefanowskich, Wiesława Banasiaka i Mirosławy Szymanek
         † Stanisława Szymanka od Kocików i Bryłów
         † Adelę Niedzielę od Zenony Pyrkosz z rodzina
         † Urszulę Haładaj od Stanisławy i Remigiusza Haładaj
         † Stefana Musiała od Uli Baur z rodziną
         † Jerzego Biel od rodziny Urbańskich i Churasów

Czwartek 20.09.2018

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 † Wiesława Sławika od pracowników kuźni „Pałysz"

Piątek 21.09.2018            św. Matusza, apostoła i ewangelisty

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 † Janinę Hauer od sąsiadki Kromołowskiej
         † Józefa Kromołowskiego od żony

Sobota 22.09.2018

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
14.00 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Bartosza Pilarskiego i Pauliny Krok z racji Chrztu Świętego

Niedziela 23.09.20018r.
25 Niedziela zwykła
8.00 † Kazimierza Morzyk w .... r. śm.

10.00 † Beatę Jończyk, Janinę, Józefa Leśniczków, Annę, Piotra Kosowskich, Stanisława Jończyka
         † Roberta Halemskiego od Eljasińskiej z rodziną
         † Wiesława Sosnowskiego od Jarosława Jaworskiego z rodziną
         † Artura Pisulę od rodziców chrzestnych
         † Stanisława Szymanka od Szymanków Ziajów
         † Urszulę Haładaj od swatów Anny i Stefana Banasiaków
         † Stefana Musiała od Jadwigi Klama z rodziną
         † Jerzego Biel od synowej Marleny
         † Stanisławę 24 r. śm. i Stanisława, Ryszarda 17 r. śm. Pyrkoszów
         † Alfreda 18 r. śm. Marię Handrich
         † Edmunda 15 r. śm., Tomasza, Marka Kruk
         † Michała Brącel od rodziców i siostry z rodziną
         † Władysławę Wiśniewską 7 r. śm.
         † Kazimierza Cierpiała 16 r. śm.
         † Janinę Hauer od siostry Krystyny Bukowskiej
         † Józię Bula 5 r. śm.
         † Annę i Władysława Pyrkosz, Genowefę i Konstantego Leśniaków, Adama Dąbrowskiego
       

11.30 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Mateusza Kościelniaka z racji 18tych urodzin
         * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Mateusza Stoparka z racji 18tych urodzin
         * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Adama Baora z okazji 70tych urodzin od synów Jacka i Dariusza z rodzinami

16.00 † Jerzego Kowalika 26 r. śm., Natalię, Stanisława Kowalik, Stanisławę, Ireneusza Wachelka

9.00 Za parafian (Kopalnia)

Intencje mszalne 10.09 - 16.09. 2018r.

 

Poniedziałek 10.09.2018

7.00 † Wiesława Sławika od zakładu pogrzebowego „Kredo"
18.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska

Wtorek 11.09.2018

7.00 † Kazimierza, Ludwikę, Bolesława Milewskich
18.00 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry Broncel w 23 rocznicę urodzin.

Środa 12.09.2018       Najświętszego Imienia Maryi

7.00 † Jana, Genowefę, Eugeniusza, Włodzimierza, Lilianę, Lidię Szwengiel
18.00 † Roberta Halemskiego od sąsiadki Władysławy Pyrkosz
         † Artura Pisulę od pracowników z firmy Żony
         † Stanisława Szymanka od sąsiadów Nowaków
         † Barbarę Mazik-Jędrzejczyk Iwańckich i Górniaków
         † Adelę Niedziela od brata Jana i rodziny Wawrzaków
         † Urszulę Haładaj od syna Michała z żoną i synami Patrykiem i Piotrkiem
         † Stefana Musiała od syna Andrzeja z żoną i dziećmi
         † Jerzego Biel od Władysławy Kukuła

Czwartek 13.09.2018          MB Fatimskiej

7.00 † O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety Milewskiej z racji 85tych urodzin
18.00 † Msza święta i nabożeństwo fatimskie

Piątek 14.09.2018       Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
18.00 † Janinę Hauer

Sobota 015.09.2018             NMP Bolesnej

7.00 † Jana Załogę – Msza Święta gregoriańska
13.00 Ślub: Damian Biernacki i Sandra Wojciechowska
15.00 Ślub: Krzysztof Dróżdż i Angelika Knapik
16.30 Ślub: Krzysztof Kusaj i Magdalena Szymanek

Niedziela 16.09.20018r.
24 Niedziela zwykła
8.00 † Annę Trzepizur od Alicji i Jerzego Szyja z rodziną
10.00* O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Władysława z okazji 40 rocznicy sakramentu małżeństwa oraz w 65 r. urodzin Władysława.

         † Leonardę i Romana Kochańskich
         † Kazimierza Żurek 2 r. śm.
         † Roberta Halemskiego od sąsiadów Cuglewskich z rodziną
         † Wiesława Sosnowskiego od wnuka Łukasza z żoną Patrycją
         † Artura Pisulę od sąsiadów Zaleskich i Raków
         † Wiesława Sławika od chrzestnej z rodziną
         † Stanisława Szymanka od rodziny Frydrychów i Jagusiaków
         † Bogusławę Irek w 15 r. śm.
         † Krzysztofa Pyrkosza 26 r. śm.
         † Adelę Niedziela od syna Grzegorza z rodziną
         † Urszulę Haładaj od kuzyna Sebastiana Szylkiewicz
         † Stefana Musiała od sąsiadów Nowak i Pyrkosz
         † Władysławę i Teofila Morawiec
         † Andrzeja Andryszczaka 12 r. śm. Sławomira Bazana
         † Maksymiliana 18 r. śm., Marka Caban
         † Janinę Hauer od córki Jadwigi z mężem Krzysztofem

11.30 * Adama i Sylwię Włodarczyk z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Marcina i Marzenę Musiak z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Daniela i Magdalenę Dziubińskich z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Kamila i Katarzynę Strączyńskich z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Marcina i Darię Bogus z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Dawida i Monikę Musiał z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Michała i Karolinę Nowackich z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Mariusza i Beatę Sieradzkich z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa
        * Kamila i Adriannę Polniaszek z okazji zawarcia Sakramentu Małżeństwa

16.00 † Marię, Antoniego, Elżbietę, Antoniego Chmielewskich
         † Janinę Szczygieł od wnuka Adama z rodziną
         † Zygmunta w 10 r. śm., Stefana Chmielewskich
         † Józefa, Stanisławę Pyrkosz
         † Filipa Kaucz 6 r. śm. od rodziców, brata Sebastiana i tych którzy przybyli i pamiętają
         † Jerzego Biel od żony Jadzi
         † Józefa 10 r. śm., Janinę Kuśmierskich, Stanisławę Stoparek
         † Zygmunta w 10 r. śm., Stefana Chmielewskich, Stanisławę i Józefa Pyrkosz
         † Annę i Władysława Pyrkosz, Genowefę i Konstantego Leśniaków, Adama Dąbrowskiego

12.00 Za parafian Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego (Kopalnia)

Intencje mszalne 03.09 - 09.09. 2018 r.

Poniedziałek 03.09.2018                    św. Grzegorza

18.00 † Stanisława Szymanka od uczestników pogrzebu
         † Wiesława Sławika od uczestników pogrzebu
         † Alfreda Kamińskiego od uczestników pogrzebu
         † Artura Pisulę od uczestników pogrzebu
         † Norberta Woszczynę od uczestników pogrzebu
         † Bronisławę Pakuła od uczestników pogrzebu
         † Barbarę Mazik-Jędrzejczyk od uczestników pogrzebu
         † Wiesława Sosnowskiego od uczestników pogrzebu
         † Jana Kubiaka od uczestników pogrzebu
         † Dorotę Lachowską od uczestników pogrzebu
         † Roberta Halemskiego od uczestników pogrzebu
         † Adelę Niedziela od uczestników pogrzebu
         † Urszulę Haładaj od uczestników pogrzebu
         † Stefana Musiała od uczestników pogrzebu
         † Jerzego Biela od uczestników pogrzebu

Wtorek 04.09.2018

7.00 † Za parafian
18.00 †

Środa 05.09. 2018

7.00
18.00 † Wiesława Sławika od cioci Wandy z dziećmi
         † Ryszarda Kromołowskiego od Marioli Mazur z rodziną
         † Roberta Halemskiego od sąsiada Zdzisława Dziubińskiego
         † Stanisława Szymanka od Anny Nowak
         † Barbarę Mazik-Jędrzejczyk od rodziny Żebrowskich
         † Zygmunta i Michalinę Poks
         † Artura Pisulę od Stanisławy Mrowiec z rodziną
         † Jerzego Biel od kolegi Mariusza Ramz
         † Adelę Niedzielę od brata Zenona z rodziną
         † Urszulę Haładaj od córki Agnieszki z mężem i córką Pauliną
         † Stefana Musiał od córki Teresy z Mężem i dziećmi

Czwartek 06.09.2018

7.00 * O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
18.00 † Leona Podolskiego w rocznicę śmierci

Piątek 07.09.2018

7.00 * Msza Święta wynagradzająca
18.00 † Janusza Święcickiego 1 r. śm. od rodziny

Sobota 08.09.2018           Narodzenie NMP - MB Siewnej
9.00 † Za parafian
14.00 Ślub: Paweł Kowalik i Justyna Leszczyńska
15.00 Ślub: Krzysztof Mikołowski i Monika Ciekot
16.00 Ślub: Daniel Bucki i Roksana Połacik

Niedziela 09.09.20018r.
22 Niedziela zwykła

8.00 † Adama Mońka 7 r. śm.
9.00 † Za parafian Kopalnia

10.00 † Mieczysława Osadnika 23 r. śm. Michalinę, Władysława, Stefana, Jadwigę Osadników
         † Roberta Halemskiego od sąsiadów Jagodów
         † Jerzego Piekłowskiego i zmarłych rodziców Jana i Helenę Mazur
         † Zdzisława 9 r. śm., Mariannę, Jana Święcickich
         † Artura Pisulę od kuzynki Izy Muc z rodziną
         † Stanisława Szymanka od Genowefy Ziora
         † Barbarę Mazik-Jędrzejczk od koleżanki Anny Bartochy z rodziną i Lewandowskich
         † Zygmunty Kołaczyka od 22 r. śm.
         † Jerzego Biel Banasiak Stanisławy z mężem
         † Adelę Niedzielę od syna Adama z rodziną
         † Urszulę Haładaj od syna Sławomira z żoną i synem Oliwierem
         † Stefana Musiała od córki Alicji z mężem i dziećmi

11.30 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Iwony i Grzegorza Nalewajków z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa oraz w 50 r. urodzin Iwony.

16.00 † Wiesława Sosnowskiego od Małgorzaty Jaworskiej z córkami
         † Józefa Benduch r. śm. Mariannę, Franciszka Benduch, Józefę, Franciszka Musiał

Intencje mszalne 27.08 - 02.09. 2018 r.

Intencje Mszalne 27. 08- 01. 09. 20018r.

Poniedziałek 27.08.2018      św. Moniki

7.00   †
18.00 † Cecylię, Zdzisława Gorzelak od brata Edwarda z rodziną

Wtorek 28.08.2018    św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7.00 † Adelę Niedzielę od zakładu pogrzebowego „Arymateja"
18.00 † Alfreda Kamińskiego od rodziny Koniecznych i Hurasów

Środa 29.08. 2018 Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

7.00  +
18.00 † Stefanię, Tadeusza Sławik od córki z rodziną; Franciszka, Józefę Łyduch
         † Ryszarda Kromołowskiego od Remigiusza Janik z rodziną
         † Roberta Halemskiego od rodziny Wolskich
         † Stanisława Szymanka od synowej Doroty
         † Barbarę Mazik-Jędrzejczyk od teściowej i Kasi z Kubą
         † Norberta Woszczynę od chrzestnego Marka z rodziną
         † Artura Pisulę od kuzynki Romualdy Kurdyk z rodziną

Czwartek 30.08.2018

7.00 † Urszulę Haładaj od zakładu pogrzebowego „Arymateja"
1800 †

Piątek 31.08.2018

7.00 † Jerzego Biel od zakładu pogrzebowego „Oaza"
18.00 †

Sobota 01.09.2018
7.00 † Stefana Musiała od zakładu pogrzebowego „Oaza"
18.00 †

Niedziela 02.09.20018r.
21 Niedziela zwykła

8.00 † Mieczysława Zycha 6 r. śm.
9.00 † Alfreda Parandyka 13 r. śm. Kopalnia

10.00 † Ryszarda Kromołowskiego od Haliny Stryjewskiej z rodziną
         † Bronisławę Pakuła od rodziny Mercików
         † Irenę Szewińską od syna Andrzeja z rodziną
         † Roberta Halemskiego od swatów Serwatków z dziećmi
         † Norberta Woszczynę od matki chrzestnej z rodziną
         † Kazimierza Łobacza od żony i dzieci
         † Artura Pisulę od cioci Janiny Janik
         † Janinę, Stanisława Kołaczyk
         † Wiesława Sławika od siostry Marioli z córką Patrycją i córką Anetą z rodziną
         † Stanisława Szymanka od wnuczki Agnieszki z rodziną
         † Barbarę Mazik-Jędrzejczyk od rodziny Barczyńskich
         † Artura Pisulę od teściowej Jadwigi
         † Piotra Kaprala w 10 r. śm.
         † Wiesława Sławika od mamy Krystyny
         † Barbarę Mazik-Jędrzejczyk od męża Wojtka z dziećmi
         † Reginę Kuzior 3 r. śm. od męża i córki z rodziną
         † Halinę Boral 8 r. śm. od córek z rodzinami.

11.30 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Rafała z okazji 10 rocznicy sakramentu małżeństwa.
         *

16. 00 † Stanisława Szymanka 16 r. śm.
          † Zenona Janik od siostrzenicy Małgorzaty Rędziniak z mężem
          † Irenę Szewińską od syna Andrzeja z rodziną
          † Wiesława Sosnowskiego od chrześniaka Janka
          † Alfreda Kamińskiego od córki z rodziną
          † Urszulę Haładaj od męża Wacława