"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Losowe zdjęcie z galerii

Intencje mszalne parafii w Konopiskach

intencje mszalne 15.01.2018-21.01.2018

Intencje Mszalne
15.01.2018-21.01.2018r
Poniedziałek 15.01.2018
7.00 + Stanisławy Jarosz od Mieczysława Szwengiel i Władysławy Loch z rodzinbą

Wtorek 16.01.2018
7.00 + Jerzego Caban od rodziny Szymańskich i Muców

Środa 17.01.2018 – wspomnienie św. Antoniego, opata
7.00
17.00
+ Emilii Idziak od kolegów i koleżanek z pracy córki Teresy
+ Janiny Polak od rodziny Falchów
+ Haliny Polaczkiewicz od Anny i Waldemara Klimasińskich z rodziną
+ Zygmunta Pytel od Anety i Roberta Nowak z rodziną
+ Lucjana Bryła od rodziny Stadler
+ Wandy Klecha od Adama Klechy z rodziną
+ Michała, Bronisławy, Danuty Wysockich, Andrzeja Kozik, Alfonsa, Antoniny
Perłowskich, Władysławy, Jana Pijet

Czwartek 18.01.2018
7.00 + Czesławy Pierz od brata Józefa

Piątek 19.01.2018

7.00
17.00 - Msza św. o Bożym Miłosierdziu
+ Emilii Idziak od koleżanek córki Marioli z Referatu Eksploatacji
+ Haliny Polaczkiewicz od Tadeusza Jagusiak i rodziny Aniśków
+ Lucjana Bryła od Elżbiety i Andrzeja Musiał z rodziną
+ Wandy Klecha od siostry Alfredy z rodziną
+ Jerzego Caban od Barbary Skalik z rodziną
+ Małgorzaty Adamus od Krystyny Pyrkosz - Fornalik
+ Józefa, Marianny, Piotra Kromołowskich
+ Jerzego Jakubowskiego od teściowej Genowefy

Sobota 20.01.2018
7.00 + Moniki Kamińskiej od ZP Oaza
15.00 – Msza św. ślubna Agnieszki Kołodziejczyk i Jakuba Knysak

Niedziela 21.01.2018
III Niedziela Zwykła

8.00 + Czesława Kulawiak 1 r. śm., Rozalii, Józefa Kołodziejczyk

10.00
+ Łukasza Kościelniaka 11 r. śm., od babci
+ Henryka, Andrzeja Janik, Wawrzyńca, Marianny Kościelniaków
+ Emilii Idziak, Czesława Trzepizur od rodziny Lewandowskich
+ Janiny, Jana Ciura, Heleny, Stanisława Lisowskich
+ Haliny Polaczkiewicz od Mirosława Zemanek z żoną z Bielska Białej
+ Kazimiery Dróżdż 17 r. śm., Grzegorza 15 r. śm., Gajdów, Jana, Agnieszki Kita
+ Mieczysława Wałek 3 r. śm.,
+ Kazimiery, Edwarda, Zdzisławy, Wojtka Wąsala
+ Lucjana Bryła od szwagierki Haliny Kwietniowskiej
+ Daniela, Edmunda 1 r., śm., Jerzego Jakubowskich
+ Janusza 13 r. śm., Stefana, cr. Eljasińskich
+ Marianny 1 r. śm., Hieronima, Zbigniewa Kościelniaków
+ Józefa Jarosz 4 r. śm.,
+ Bolesława 18 r. śm., Władysławy Krupińskich
+ Marii, Wacława Osadnik, Jana Cierpiała 2 r. śm.,
+ Małgorzaty Adamus od wnuków Kuby i Maksa
+ Zofii, Stanisława Mercik od wnuczki Moniki z rodziną
+
+

11.30 - Za parafian

16.00
+ Cezarego 5 r. śm., Ireny 11 r. śm., Klabisz, Heleny 27 r. śm., Mariana Adamus,
Czesławy, Stanisława Klecha
+ Czesławy Pierz od cioci Genowefy Lepiarz z rodziną
+ Zygmunta Pytel od wnuków Joanny, Marzeny, Mileny i Krzysztofa
z rodzinami
+ Zbigniewa 18 r. śm., Bonifacego Grajcar, Zbigniewa, Tadeusza Kościelniaków
+ Wandy Klecha od Wandy Klecha z rodziną
+ Weroniki, Jana Godelów od syna, synowej, wnuków i prawnuczki
+ Wandy Pakuła od wnuków
+ Heleny 20 r. śm., Ryszarda, Jana Sobczyk
+ Stanisławy Jarosz od syna Marka z rodziną
+
+

9.00 ( Kopalnia ) + Janiny Polak od rodziny Gradów

intencje mszalne 08.01.2018-14.01.2018

Intencje Mszalne
08.01.2018-14.01.2018r

Poniedziałek 08.01.2018
7.00

Wtorek 09.01.2018
7.00 + Wandy Klecha od ZP Oaza

Środa 10.01.2018
7.00 + Moniki Kamińskiej od koleżanki z młodych lat
17.00
+ Henryki Kołodziejczyk od Elżbiety Rogacz z rodziną
+ Czesławy Pierz od Antoniego Chmielewskiego z rodziną
+ Kazimierza Caban od KŻR św. Teresy z Wąsosza
+ Jerzego Caban od chrzestnej Heleny Donderskiej z rodziną
+ Stanisławy Jarosz od męża Zdzisława

Czwartek 11.01.2018
7.00 + Lucjana Bryły od ZP Oaza

Piątek 12.01.2018
7.00 + Haliny Polaczkiewicz od kolegów i koleżanek z firmy Concordia

Sobota 13.01.2018
7.00 + Henryka Orlińskiego od ZP Oaza

Niedziela 14.01.2018
II Niedziela Zwykła

8.00 + Anny Sławik 7 r. śm., Antoniego Sławik z racji urodzin, Marianny, Antoniego
Kędziów

10.00
+ Emilii Idziak od Alicji Zębik i chrześnicy Loni z rodziną
+ Ireneusza 28 r. śm., Stanisławy Wachelka, Jerzego Kowalik
+ Henryki Kołodziejczyk od Lucyny Krupińskiej z rodziną
+ Grzegorza Gajdy 15 r. śm.,
+ Janiny Polak od rodziny Sobalów z Aleksandrii
+ Czesławy Pierz od Stefy Nowickiej z rodziną
+ Haliny Polaczkiewicz od bratowej Lucyny Ociepa z rodziną
+ Moniki Kamińskiej od Anny Nowak z rodziną
+ Zofii 33 r. śm., Jana, Walerii, Józefa Krakowian
+ Zygmunta Pytel od Jarka z rodziną
+ Lucjana Bryła od Nataszki, Zuzi, Edyty i Tomasza Pacudów
+ Antoniego 15 r. śm., Szczepana, Antoniny Nowaków
+ Wandy Klecha od swatów Wojtasików
+ Jerzego Caban od kuzyna Andrzeja Kamińskiego z rodziną
+ Kazimierza Caban od Wacławy Caban
+ Henryka Bula 14 r. śm.,
+ Stanisławy Jarosz od syna Grzegorza
+ Małgorzaty Adamus od syna Marcina z żoną
+ Mariana 2 r. śm., Piota 25 r. śm., Wolnych
+ Natalii 5 r. śm., Bolesława, Natalii Nowickich

11.30 – Za parafian

16.00 + Franciszka Morzyk 28 r. śm., i 100 r. urodzin, Antoniny Morzyk, Emila
Benduch, Józefy, Szczepana Morzyk, Stanisławy Widła

9.00 ( Kopalnia ) + Eugeniusza Jagusiak 10 r. śm., od żony i dzieci z rodzinami