"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Losowe zdjęcie z galerii

Intencje mszalne parafii w Konopiskach

Intencje mszalne 02.12- 08.12. 2019r.

Intencje Mszalne 02. 12. - 08. 12. 2019r.

Poniedziałek 02.12.2019              

700

1700 † Stefana Eljasińskiego, Mariannę Lasatowicz, Wojciecha Żukowa, Marka Palacza, Wacława Jarosza, Zygmunta Posmyka, Zdzisława Knapczyka, Danutę Ciurę, Władysławę Halemską, Kazimierza Kołaczyka, Władysławę Pyrkosz, Alfredę Szwengiel, Renatę Centkowską, Kazimierza Pijet, Henryka Jeziorskiego, Elżbietę Jędrasik, Grzegorza Gajznera, Stefanię Banasiak, Józefę Gajzner, Józefa Marchewkę, Krzysztofa Całusa, Henrykę Brącel, Henryka Kościelnego, Mariana Grabnego, Irenę Gorzelok, Wacława Gołębiowskiego od uczestników pogrzebu

 

Wtorek 03.12.2019                 wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

700 † Mariana Grabnego od zakładu pogrzebowego „Concordia”

1700 † Władysławę Pyrkosz od pracowników MSWiA w Częstochowie

 

Środa 04.12.2019                     wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy                                   

700   * O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Oskara z racji 13tych urodzin oraz dla p. Barbary z racji imienin

1000 *O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla górników i ich rodzin

     † Za zmarłych górników

1700 † Wojciecha Żukowa od Romana Górala

       † Danutę Ciurę od Koła Różańcowego św. Walentego w Konopiskach

       † Renatę Centkowską od rodziny Zbrojkiewiczów

       † Grzegorza Gajznera od rodziny Kwiatkowskich

       † Elżbietę Jędrasik od sąsiadów Baur i Wandy Kołodziejczyk

       † Stefanię Banasiak od syna Tadeusza z rodziną

       † Henryka Kościelnego od Grażyny Łosin i Mari Knysak

       †

 

Czwartek 05.12.2019                        I czwartek m-ca

700    * O nowe i święte powołania kapłańskie

1700 Józefa Marchewka od córki Anny z rodziną

2000 Wieczór Uwielbienia

 

Piątek 06.12.2019                I piątek m-ca / wspomnienie św. Mikołaja                                                 

700 * Msza Święta wynagradzająca

1700 Andrzeja 10 r. śm., Teklę, Władysława Kozik, Antoninę, Alfonsa Perłowskich, Danutę, Bronisławę, Michała Wysockich

 

Sobota 07.12.2019     I sobota m-ca / wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

700 * Msza Święta wynagradzająca


1700 † Danutę Ciurę od Iwony i Bogusława Pijet z rodziną

 

 

Niedziela 08.12.2019r.

II Niedziela Adwentu

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

800    † Annę, Stefana, Romana Klabisz

1000         † Władysława Kościelniaka 12 r. śm.

               † Elżbietę Jędrasik od sąsiadki Krystyny z rodziną

               † Kazimierza Pijet od rodziny Katrynioków

               † Tomasza Dziubińskiego od Arkadiusza i Janusza Posmyk z rodziną

               † Stefanię Banasiak od córki Celiny z rodziną

               † Wojciecha Żukow od szwagierki Jasi z rodziną

               † Zdzisława Muś, Romualda Halemskiego, Barbarę, Władysława Muś

               Władysławę Halemską od brata Edmunda z rodziną

               † Władysławę Pyrkosz od rodziny Ptasińskich

               † Kazimierza Kołaczyka od chrześniaka Przemysława z rodziną

               † Renatę Centkowską od Doroty i Stefana Czepaczyńskich z rodziną

               † Danutę Ciura od syna Marka z synową Iwoną

               † Edwarda 3 r. śm., Zofię Matuszczak, Anetę Pilawka

               † Tadeusza 1 r. śm., Stanisławę 10 r. śm. Jończyków

               † Józefa Marchewka od córki Henryki z Jerzym

               † Lucjana 11 r. śm., Edwardę Pyrkoszów

              

              

 

1130* Za parafian

 

 

 

1600 † Antoninę 5 r. śm., Franciszka, Kazimierza Morzyk, Emila Benduch 6 r. śm., Jana, Annę Badora, Piotra, Helenę Benduch, Szczepana, Józefę Morzyk

        

 

 

900 † Zdzisława, Helenę, Ludwika, Mieczysława Jończyków