"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

ogloszenia 12 listopada 2017

XXXII Niedziela Zwykła
12 listopada 2017

1. Za tydzień na Mszy św. o godzinie 10.00 będziemy modlić się za pana organistę i nasz chór z racji wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej.

2. Dzisiaj naszymi modlitwami wspieramy Kościół Prześladowany na Bliskim Wschodzie.

3. Młodzież zapraszamy na wyjazd na zimowy wypoczynek do Białki Tatrzańskiej w pierwszy tydzień ferii. Osoby lubiące spacerować po górach lub chcące pojeździć na nartach zachęcamy do wyjazdu.

4. Za tydzień po Mszy św. o godzinie 11.30 zapraszamy wszystkie dzieci na próbę śpiewu. Zapraszamy do zaangażowania się w śpiew, by pięknie ubogacać liturgię Mszy świętej.

5. Najprawdopodobniej za dwa tygodnie w piątek w naszej świątyni będziemy gościć Jaśka Melę – niepełnosprawnego chłopca, który z Markiem Kamińskim zdobył dwa bieguny. Występował także w programie „ Taniec z gwiazdami". O nim nagrany jest film „ Mój Biegun". Zarezerwujmy sobie czas i przyjdźmy na to wyjątkowe spotkanie. Szczegóły za tydzień po ustaleniach z naszym gościem.

6. Najnowszy numer „ Niedzieli „ daje nam dobry materiał o tragicznej sytuacji chrześcijan na Bliskim wschodzie oraz o 99 rocznicy odzyskania przez nasz naród wolności.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli Jerzy Pyrkosz z ul. Śląskiej, śp. Czesława Kościelniak z ul. Opolskiej. W ich intencji: Wieczny odpoczynek...