"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

ogłoszenia duszpasterskie 31.12.2017

Niedziela Świętej Rodziny
31 grudnia 2017

1. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w naszej świątyni
w porządku niedzielnym.

2. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Chorych, jak zawsze odwiedzamy od godziny 9.00. Spowiedź dla odprawiających I piątki
od 16.00.

3. Dziś u lektorów do nabycia kadzidło z kredą i węgielkiem do poświęcenia w Uroczystość Trzech Króli, czyli w najbliższą sobotę.

4. W sobotę wszystkich parafian i gości zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli organizowanym po raz drugi pod patronatem pana wójta w Konopiskach. Orszak wyruszy o godzinie 14.00 z Domu Sołeckiego" Wygodzianka „ z Wygody, przejdzie przy śpiewie kolęd ulicą Częstochowską do naszego kościoła gdzie królowie złożą pokłon Dzieciątku. Każdy z uczestników otrzyma koronę i śpiewnik. Odliczmy się sami, ale zaprośmy na ten dzień gości, by w ten sposób wyrazić radość z Bożego Narodzenia.

5. Zapraszamy wszystkich chętnych na wieczór kolędowania w obecności figurki Dzieciątka z Ziemi Świętej. Jak widać na plakatach wywieszonych w wejściu i gablocie kolędowanie odbędzie się w sobotę 13 stycznia o godzinie 19.00.

6. W tym tygodniu wizyta duszpasterska
Wtorek - od 9.00 Łaziec od strony Wąsosza
Środa - od 9.00 - Kowale
Środa - od 12.30 - ul. Górna i Kwiatowa