BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

ogłoszenia 04 marca 2018

Ogłoszenia duszpasterskie
III Niedziela Wielkiego Postu
04 marca 2018

1. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, śpiewanie Gorzkich Żali i wysłuchanie nauki pasyjnej o godzinie 15.30. Pamiętajmy o udziale w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 16.15 i 19.00.

2. Dziś spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z klas II gimnazjum o godzinie 17.00

3. Za tydzień zamiast kazania po każdej eucharystii będziemy śpiewać Gorzkie Żale. Wielu informowało, iż nigdy w tym wielkopostnym nabożeństwie nie uczestniczyło, dlatego by wszyscy poznali piękno Gorzkich Żali odśpiewamy je w ramach każdej Mszy św.

4. Warto żyć ekstremalnie. Ludzi odważnych nieustannie zapraszamy do nocnej Drogi Krzyżowej z Kochcic na Jasną Górę. Trasa liczy 47 km. Tak wiele w naszym życiu spraw trudnych, czasami beznadziejnych. Idźmy z nimi na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Wyruszamy 23 marca. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

5. Już dzisiaj zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Konopisk 18 marca w niedzielę o 16.30. Tradycyjnie młodzież odegra przedstawienie Męki Pańskiej. Zarezerwujmy sobie wtedy to niedzielne popołudnie i idźmy licznie za Chrystusem dźwigającym krzyż.

6. Dodrukowany numer naszej gazetki parafialnej „ Święty Walenty „ do nabycia na balustradzie przy wyjściu z kościoła.

7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na pokrycie kosztów za energię ogrzewania w kościele.

8. W gablocie plakat o dofinansowaniu paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła.

9. Dziękujemy za ofiary złożone do Grobu Pańskiego. Koło MB Fatimskiej z Wygody złożyło 200 zł, rodzina z ul. Śląskiej 50 zł.