"Jeśli nikt od Was nie wymaga, to Wy sami wymagajcie od siebie.."

ogłoszenia 08 kwietnia 2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego
07 kwietnia 2018

1. II Niedziela Wielkanocna TO Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godzinie 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Pan Jezus prosił nas przez św. Faustynę, abyśmy w tej godzinie, w tę niedzielę wypraszali łaski dla siebie i całego świata. Dzisiejszy dzień rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia. Msze św. w naszym kościele o godzinie 7.00 i 18.00.

3. Bóg zapłać za ofiary dziś złożone do puszek jako pomoc poszkodowanym w wojnie w Syrii.

4. Za tydzień spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z klas VII po Mszy św. o godzinie 16.00.

5. Trwamy w nowennie przed uroczystością 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym zapraszamy do licznego udziału w nocnym czuwaniu w środę jak zawsze 11 dnia miesiąca. Odjazd autokaru o godzinie 20.15 z parkingu przy kościele.

6. 19 czerwca wyjeżdżamy na autokarową pielgrzymkę do Włoch. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych zapraszamy. Szczegóły na plakacie przypiętym na szklanych drzwiach.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła śp. Anna Kromołowska z ul. Leśnej. W jej intencji: Wieczny odpoczynek...