BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

ogłoszenia 15 kwietnia 2018

Ogłoszenia duszpasterskie
III Niedziela Wielkanocna
14 kwietnia 2018

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny, którego celem jest rozmiłowanie nas w czytaniu Pisma Świętego.

2. Dziś o godzinie 17.00 spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z klas VII SP. Za tydzień zapraszamy klasy III gimnazjum, które przyjmą ten sakrament w najbliższym czasie.

3. U ministrantów do nabycia nowy numer naszej gazetki parafialnej „ Święty Walenty". Do przeczytania m.in. świadectwo z EDK, wspomnienie o naszym byłym proboszczu ks. Leonardzie Stawickim zamordowanym w Dachau, kto może być świadkiem podczas udzielania sakramentów chrztu, bierzmowania czy małżeństwa, oraz o akcji w którą pragniemy się włączyć jako parafia biorąc w opiekę materialną określoną rodzinę w dotkniętej wojną Syrii. Warto nabyć ten numer.

4. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Częstochowie zaprasza do przedszkola i szkoły dzieci od 2 roku życia, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Kształcenie i terapia są bezpłatne. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli : śp. Bogdan Sikora z ul. Kosmicznej i Janina Różańska córka Konstantego Jarosz z Częstochowy. W ich intencji: Wieczny odpoczynek...