BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

ogłoszenia 06 maja 2018

Ogłoszenia duszpasterskie
VI Niedziela Wielkanocna
06 maja 2018

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Wspólnota „ Młodzi Duchem" zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe o godzinie 15.00 .

2. Trwamy w miesiącu maju. Wszystkich codziennie zapraszamy o godzinie 18.00 na Mszę św., a po niej o godzinie 18.20 śpiewamy litanię do Matki Bożej.

3. W piątek jak zawsze 11 dnia miesiąca wyjeżdżamy na nocne czuwanie na Jasną Górę. Autokar będzie na parkingu przy kościele o godzinie 20.10.

4. W przyszłą niedzielę 13 maja o godzinie 16.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po nabożeństwie rozpoczną peregrynacje kolejne figurki Matki Bożej po naszych domach. Prosimy o zabranie figurek na ulicę Śląską państwo Kruk na numery nieparzyste, państwo Pyrkosz na numery parzyste. Kolejną na Walaszczyki państwo Pietrzak. Czwarta figurka rozpocznie peregrynację od państwa Kocik z ulicy Jowisza, pójdzie ulicą Marsjańską, Heweliusza i Awicenny.

5. 2 czerwca po raz kolejny organizowane jest na Polach Lednicy koło Poznania Spotkanie Młodych. Jest to największe spotkanie młodzieży na świecie bez udziału papieża. Każdego roku na Lednicę przyjeżdża około 100 tysięcy ludzi młodych. Pragniemy włączyć się w to spotkanie i być na Lednicy. Młodzież zachęcamy i zapraszamy do wyjazdu. Spotkanie kończy się o północy przejściem przez Bramę Rybę i oznacza wybór Chrystusa na całe życie. O Lednicy tak wiele w najnowszym numerze „ Niedzieli". Zachęcamy do nabycia.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.30 będziemy się modlić w intencji ks. Łukasza z okazji 10 rocznicy święceń i z racji jego urodzin.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Bogdan Lipiński z ul. Towarowej. W jego intencji: Wieczny odpoczynek...