BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

ogłoszenie duszpasterskie 13 maja 2018

Wniebowstąpienie Pańskie
13 maja 2018

1. Jutro o godzinie 19.00 spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z klas III gimnazjum, którzy przyjmą ten sakrament 5 czerwca.

2. Trwamy w miesiącu maju. Wszystkich codziennie zapraszamy o godzinie 18.00 na Mszę św., a po niej o godzinie 18.20 śpiewamy litanię do Matki Bożej.

3. W dalszym ciągu zapraszamy młodzież do wyjazdu na Pola Lednicy w dniu 2 czerwca.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

5. We wtorek o godzinie 19.30 spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła śp. Alfreda Kwiatkowska z ul. Lipowej. W jej intencji: Wieczny odpoczynek...