"Jeśli nikt od Was nie wymaga, to Wy sami wymagajcie od siebie.."

Jan Paweł II

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

ogłoszenia duszpasterskie 03 czerwca 2018

Ogłoszenia duszpasterskie
9 Niedziela Zwykła
03 czerwca 2018
1. Składamy serdeczne Bóg zapłać Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za uporządkowanie terenu wokół świątyni i samego kościoła na uroczystość I Komunii Świętej. Również słowa wdzięczności kierujemy do pana Ryszarda Koła za obcięcie żywopłotu.

2. Dziś próba generalna dla kandydatów z klas III gimnazjum mających przyjąć Sakrament Bierzmowania.

3. We wtorek w naszej wspólnocie parafialnej ks. arcybiskup Wacław Depo udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży podczas eucharystii o godzinie 18.00. Zapraszamy całe rodziny, ale każdego z Was na spotkanie z pasterzem naszej diecezji. W poniedziałek o godzinie 19.00 spowiedź dla kandydatów, rodziców, rodziny, świadków .

4. Jutro w naszej wspólnocie będziemy przeżywać rocznicę konsekracji naszego kościoła. Ten dzień ma dla nas rangę uroczystości i jest połączony z Dobą Eucharystyczną. Porządek czuwania jest wywieszony w gablocie. Znajdźmy chwilę w dniu pracy, aby być na adoracji. Jej zakończenie uroczystą procesją o 21.45 wokół kościoła.

5. Codziennie zapraszamy na Mszę św. z procesją w oktawie Bożego Ciała o godzinie 18.00. Zakończenie oktawy w czwartek wyjątkowo o godzinie 17.00. Wtedy będzie poświęcenie wianków błogosławieństwo małych dzieci.

6. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ze względu na dzień świąteczny nie obowiązuje nas w tym dniu post.