"Jeśli nikt od Was nie wymaga, to Wy sami wymagajcie od siebie.."

Jan Paweł II

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

ogłoszenia duszpasterskie 24 czerwca 2018

Ogłoszenia duszpasterskie
12 Niedziela Zwykła
24 czerwca 2018
1. Przypominamy, iż codziennie w miesiącu czerwcu po Mszy św. o godzinie 18.00 odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.

2. W piątek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Znajdźmy tego dnia czas na eucharystię. Msze św. o godzinie 9.00 i 18.00. Ofiary jakie złożymy na tacę tego dnia jak zawsze przeznaczamy na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze .

3.Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów. Modlimy się o bezpieczny wypoczynek dla nas i naszych bliskich. W czasie wakacji jak zawsze kancelaria parafialna czynna tylko rano od 8.00 do 9.00. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w kaplicy w Kopalni.

4. Decyzją księdza arcybiskupa ksiądz Łukasz Sakowski po 6 latach zakończył pracę w naszej parafii. W przyszłą niedzielę powitamy księdza Rafała Białasa, który o godzinie 11.30 odprawi Mszę św. prymicyjną.

5.Pamiętajmy, iż wakacje są czasem urlopów, odpoczynku od zajęć szkolnych. Wakacje nie zwalniają nas od modlitwy i udziału w niedzielnej eucharystii.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Ryszard Kromołowski z Wąsosza i śp. Ryszard Wieczorek z ul .Śląskiej. W ich intencji: Wieczny odpoczynek...