"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
20 Niedziela zwykła
19 sierpnia 2018

1. Tydzień temu udało nam się zorganizować losowanie fantów. Dzięki waszemu zaangażowaniu i ofiarności zebraliśmy 6000zł. Wszystkie pieniądze przeznaczone zostaną na wyjazdy z młodzieżą.

2. Po każdej Mszy Świętej o godz. 7.00 przeżywamy Nowennę przed uroczystością NMP Częstochowskiej. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej Nowennie wszystkich parafian.

3. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do zapisania się i udziału w naszej pieszej parafialnej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Znajdźmy czas, aby z naszymi sprawami i intencjami pielgrzymować przed oblicze Matki Bożej Częstochowskiej. Koszt ubezpieczenia 2zł. Jak co roku o godzinie 6.00 wyruszamy z pod kościoła na pielgrzymi szlak. Spowiedź dla pielgrzymów w piątek i sobotę po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zapraszamy!

4. Również w przyszłą niedzielę będziemy dziękować Bogu za tegoroczne zbiory i plony. Równocześnie prosić będziemy Boga o pomyślność dla gospodarzy i mieszkańców powiatu częstochowskiego. O godz. 13.00 Msza Święta w naszej świątynia a dalsza część uroczystości będzie odbywać się na stadionie GLKS Lot Konopiska. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. Jeśli ktoś z młodzież chciałby jeszcze zapisać się na wakacyjny wyjazd na Mazury to bardzo serdecznie zapraszamy. Zapisywać można się do 23 sierpnia.

6. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela".

7. W ostatnim tygodniu zmarli: Stanisław Szymanek i Barbara Mazik-Jędrzejczyk. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu, Dobry Jezu a nasz Panie.....