"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Ogłoszenia duszpasterskie 20 Niedziela Zwykła

20 Niedziela zwykła
19 sierpnia 2018

1. Tydzień temu udało nam się zorganizować losowanie fantów. Dzięki waszemu zaangażowaniu i ofiarności zebraliśmy 6000zł. Wszystkie pieniądze przeznaczone zostaną na wyjazdy z młodzieżą.

2. Po każdej Mszy Świętej o godz. 7.00 przeżywamy Nowennę przed uroczystością NMP Częstochowskiej. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej Nowennie wszystkich parafian.

3. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do zapisania się i udziału w naszej pieszej parafialnej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Znajdźmy czas, aby z naszymi sprawami i intencjami pielgrzymować przed oblicze Matki Bożej Częstochowskiej. Koszt ubezpieczenia 2zł. Jak co roku o godzinie 6.00 wyruszamy z pod kościoła na pielgrzymi szlak. Spowiedź dla pielgrzymów w piątek i sobotę po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zapraszamy!

4. Również w przyszłą niedzielę będziemy dziękować Bogu za tegoroczne zbiory i plony. Równocześnie prosić będziemy Boga o pomyślność dla gospodarzy i mieszkańców powiatu częstochowskiego. O godz. 13.00 Msza Święta w naszej świątynia a dalsza część uroczystości będzie odbywać się na stadionie GLKS Lot Konopiska. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. Jeśli ktoś z młodzież chciałby jeszcze zapisać się na wakacyjny wyjazd na Mazury to bardzo serdecznie zapraszamy. Zapisywać można się do 23 sierpnia.

6. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela".

7. W ostatnim tygodniu zmarli: Stanisław Szymanek i Barbara Mazik-Jędrzejczyk. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu, Dobry Jezu a nasz Panie.....