"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

Ogłoszenia 23 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
23 Niedziela zwykła
09 września 2018

1. Dziś na Mszy Świętej o godz. 11.30 poświęcimy plecaki i przybory szkolne uczniom klas I. Jest to Msza Święta z kazaniem dla dzieci i młodzieży dlatego w miarę możliwości prosimy by dzieci i młodzież przychodziła na tę Mszę Świętą.
2. Dziś rozpoczynamy kolejny Tydzień Wychowania. Przez kolejne dni będziemy otaczać szczególna modlitwą dzieci i młodzież a także nauczycieli, wychowawców i pedagogów.
3. W wtorek 11 września jak zawsze zapraszamy na nocne czuwanie w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd autokarem o godz. 20.00.
4. W czwartek przypada 13 września. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Mszę św., nabożeństwo fatimskie i procesję o godz. 18.00.
5. W piątek będziemy przeżywali Święto Podwyższenia Krzyża świętego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
6. W piątek 14 września o godz. 18.30 spotkanie formacyjne dla młodzieży z Oazy i KSM-u. Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii, aby włączyła się w którąś z tych wspólnot.
7. Wszystkich chłopców od III klasy szkoły podst., zapraszamy do Służby przy ołtarzu jako ministrantów i lektorów. Zbiórka dla obecnych i nowych ministrantów i lektorów w najbliższą sobotę 15 września o godz. 10.00 w kościele.
8. Zbliża się miesiąc październik. Panie Katechetyki wraz z parafią organizują konkurs dla dzieci z klas od I do III SP pt. „Dar dla Maryi" a także dla dzieci i młodzieży z klas od IV i VIII SP i III gimnazjum pt. „Obraz Maryi". Szczegółowe informacje u katechetów.
9. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania (wszystkie grupy i uczniów VII klasa SP) ma swoje spotkanie w niedzielę 16 września po Mszy św. o godz. 16.00.
10. Młodzież z naszej parafii zachęcamy do zapisania się na wyjazd do Warszawy na wydarzenie pt. STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary! Które odbędzie się 6 października 2018 roku. Młodzi z Polski i świata zgromadzą się na PGE Narodowym w Warszawie by doświadczyć spotkania z żywym Bogiem! Wszystkich chętny zapraszamy do zapisania się na listę w zakrystii.
11. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela".
12. W ostatnim tygodniu zmarła Janina Hauer. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu, Dobry Jezu a nasz Panie....