"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela Zwykła

1. Dziś spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy Świętej o godz. 11.30.
2. Wszystkie dzieci i młodzież pragnące śpiewać w naszej parafialnej scholce zapraszamy dziś na krótkie spotkanie po Mszy Świętej o godz. 11.30.
3. Na „Golgocie" koło Przedszkola został zdemontowany krzyż do renowacji, okazało się jednak, że jest konieczność zrobienia nowego krzyża.
4. W związku z wielokrotną kradzieżą koszy na śmieci z naszego cmentarza i przywożenie różnorodnych śmieci z domów, została zamontowana brama zamykana na kłódkę w bocznym wjeździe na nasz cmentarz. Klucze dostępne u p. Grabarza.
5. W piątek 28 września o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla młodzieży
z Oazy i KSM-u. Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii, aby włączyła się w którąś z tych wspólnot.
6. Zapraszamy chłopców pragnących zostać ministrantami na zbiórkę Liturgicznej Służby Ołtarza, w sobotę o godz. 09:00 w kościele. Zbiórka dla kandydatów, ministrantów i lektorów w najbliższą sobotę 29 września o godz. 09.00.
7. Przypominamy o konkursie dla dzieci z klas od I do III SP pt. „Dar dla Maryi" a także dla dzieci i młodzieży z klas od IV i VIII SP i III gimnazjum pt. „Obraz Maryi". Szczegółowe informacje u katechetów.
8. Poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. odbędzie się w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30.
9. W przyszłą niedzielę spotkanie po Mszy Świętej o godz. 16.00 dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.9.

10. W przyszłą niedzielę spotkanie po Mszy Świętej o godz. 11.30 dla rodziców dzieci klasy II Szkoły Podstawowej.

11. Młodzież z naszej parafii zachęcamy do zapisania się na wyjazd do Warszawy na wydarzenie pt. STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary! Które odbędzie się 6 października 2018 roku. Zapisy na to wydarzenie będziemy przyjmowali do 28 września.
12. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela".