bn_2011

Ogłoszenia Niedziela Świętej Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny

30 grudnia 2018

1. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów można zakupić kalendarz parafialny w cenie 10zł a także kadzidło z kredą i węgielkiem do poświęcenia w Uroczystość Trzech Króli za dobrowolną ofiarą.

2. Jutro przeżywać będziemy ostatni dzień roku 2018. O godzinie 16.00 odprawimy Mszę Świętą, a po niej specjalne nabożeństwo. Przed Najświętszym Sakramentem dziękować będziemy Bogu za przeżyty czas. Patrząc w przyszłość prosić będziemy Pana Boga o jego obecność w naszym życiu, o opiekę Matki Bożej w nowym roku. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej modlitwie dziękczynno-błagalnej.

3. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Chorych jak zawsze odwiedzimy od godz. 9.00. Spowiedź dla odprawiających pierwsze piątki miesiąca od godz. 16.00. Adoracja z I niedzieli miesiąca jest przeniesiona na drugą niedzielę miesiąca o godz. 15.15 ze względu na Orszak Trzech Króli.

4. Harmonogram wizyty duszpasterskiej na rozpoczynający się tydzień będzie podany w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicieli w Nowy Rok.

5. W przyszłą niedzielę wszystkich parafian i gości zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli organizowanym po raz kolejny pod patronatem Pana Wójta w Konopiskach. Orszak wyrusza o godz. 14.00 z kapicy na Kopalni. Prosimy o pomoc w zabezpieczeniu trasy przejścia Druhów Strażaków.

6. W dniach od 16 do 20 lutego parafia organizuje zimowisko dla młodzieży w Szczyrku. Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii i wpłacenie zaliczki w wysokości 50zł. Koszt wyjazdu 400zł od osoby. Młodzież płaci 200zł. Do kosztów tych trzeba będzie doliczyć koszty wypożyczenia nart i opłaty za stoki narciarskie.

7. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela” i nowego numeru naszej parafialnej gazetki pt. „Święty Walenty”.

8.W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej śp. Barbara Tamborek. Wieczny odpoczynek…