bn_2011

Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

01 stycznia 2019

1. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów można zakupić kalendarz parafialny w cenie 10zł a także kadzidło z kredą i węgielkiem do poświęcenia w Uroczystość Trzech Króli za dobrowolną ofiarą.

2. Terminarz wizyty duszpasterskiej:

• Środa (02. 01. 2019r.) od godz. 9.00 - ul. Śląska od Korzonka - numery parzyste
  • Czwartek (03.01.2019r.) od godz. 15.00 - ul. Lipowa i Brzozowa
  • Piątek – ze względu na I piątek miesiąca, odwiedziny chorych i spowiedź, wizyty kolędowej nie ma.
  • Sobota (05.01.2019r.) od godz. 9.00 - Wygoda od Częstochowy - Dźbów
  • 3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.00. Jeśli ks. Proboszcz wróci do zdrowia to odwiedzi również swoich chorych.
  • 4. W przyszłą niedzielę wszystkich parafian i gości zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli organizowanym po raz kolejny pod patronatem Pana Wójta w Konopiskach. Orszak wyrusza o godz. 14.00 z kapicy na Kopalni. Prosimy o pomoc w zabezpieczeniu trasy przejścia Druhów Strażaków.
  • 5. W dniach 21-28 czerwca 2019 r. organizujemy między parafialną pielgrzymkę autokarową na Ukrainę. Koszt 1450 zł. Szczegółowe informacje odnośnie pielgrzymki w zakrystii.
  • 6. W dniach od 16 do 20 lutego parafia organizuje zimowisko dla młodzieży w Szczyrku. Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii i wpłacenie zaliczki w wysokości 50zł. Koszt wyjazdu 400zł od osoby. Młodzież płaci 200zł. Do kosztów tych trzeba będzie doliczyć koszty wypożyczenia nart i opłaty za stoki narciarskie.
  • 7. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela” i nowego numeru naszej parafialnej gazetki pt. „Święty Walenty”.