bn_2011

Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Objawienia Pańskiego

Uroczystość Objawienia Pańskiego

06 stycznia 2019

1. Wszystkich parafian i gości zapraszamy dziś do udziału w Orszaku Trzech Króli. Orszak wyrusza dziś o godz. 14.00 z kapicy na Kopalni. O godz. 13.30 będzie samochód dla osób starszych, które nie mają możliwości dotarcia na Kopalnię.

2. Dzisiejsza adoracja z I niedzieli miesiąca jest przeniesiona na drugą niedzielę miesiąca o godz. 15.15 ze względu na Orszak Trzech Króli.

3. Terminarz wizyty kolędowej:

Poniedziałek - ul. Śląska od Korzonka

Wtorek - Wygoda od Częstochowy

Środa - Łaziec od Rększowic

Czwartek - Wąsosz za rzeką od Kuźnicy

Piątek Korzonek od Konopisk

Sobota tylko ul. Częstochowska od Wygody bez ul. bocznych

4. W piątek 11 stycznia jak zawsze wyjeżdżamy na nocne czuwanie na Jasną Górę. Wyjazd ok. 20.15.

5. W dniach od 16 do 20 lutego parafia organizuje zimowisko dla młodzieży w Szczyrku. Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii.

6. W dniach 21-28 czerwca 2019 r. organizujemy między parafialną pielgrzymkę autokarową na Ukrainę. Koszt 1450 zł. Szczegółowe informacje odnośnie pielgrzymki w zakrystii.

7. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów można zakupić kalendarz parafialny w cenie 10zł, kadzidło z kredą i węgielkiem do poświęcenia a także zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej śp. Aniela Jędryka z Wygody Wieczny odpoczynek…