bn_2011

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Zwykła

10 luty 2019

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży klasy 7 przygotowującej się do bierzmowania.

 

2. W poniedziałek w liturgii wspominamy NMP z Lourdes. Tego dnia przypada Światowy Dzień Chorych. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich chorych i cierpiących. Tego dnia wyjeżdżamy jak co miesiąc na nocne czuwanie o godzinie 20.15.

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wielką życzliwość i gościnność podczas kolędy. Dziękujemy za ofiary, które złożyliście. Jak zawsze są one przeznaczone na Caritas, Radio Fiat, seminarium duchowne, misjonarzy, działalność kurialną, na cele diecezjalne i parafialne a także dla nas księży. Wszystkich parafian, którzy nie przyjęli kolędy z różnych powodów a chcieliby to uczynić prosimy o kontakt z duszpasterzami.

4. Dnia 14 lutego wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach. Tego dnia po Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie dla młodzież wyjeżdżającej na zimowisko do Szczyrku.

5. Msza Święta i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia. O godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla młodzieży z Oazy i KSM-u.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość ku czci św. Walentego – patrona naszej parafii. Zapraszamy na uroczystą Sumę Odpustową o godzinie 12.00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie poczty sztandarowe, asystę. Służbę Liturgiczną, orkiestrę, KŻR, KGW, chór parafialny, wszystkich parafian i gości.

7. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów można zakupić nowy numer naszej parafialnej gazetki „św. Walenty” a także zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

8. Dyrektor Publicznego Przedszkola w Konopiskach ogłasza rekrutację do grupy tworzonej w ramach unijnego projektu KOLOROWE PRZEDSZKOLE. Rekrutacja odbędzie się w dniach 25.02.2019 – 08.03.2019 Regulamin Rekrutacji dostępny jest w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach oraz na stronie internetowej przedszkola. Dodatkowych informacji udziela Dyrektor Przedszkola. Spotkanie informacyjne dotyczące projektu i rekrutacji odbędzie się 21.02.2019r. o godzinie 16:00

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: Zdzisława Kruk, Lucyna Marszał W ich intencji: Wieczny odpoczynek…