"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Wielkanocy

V Niedziela Wielkanocy

19maja 2019

1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30, a po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z III klasy gimnazjum.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele o godz. 18.30. Zachęcamy również do wspólnej modlitwy maryjnej przy kapliczkach rozsianych w różnych zakątkach naszej parafii. Młodzieży przygotowująca się do bierzmowania i dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej przypominamy iż są zobowiązani do uczestnictwa w tych nabożeństwach.

3. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w wtorek i czwartek o godz. 16.15.

4. Modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo pól w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się w następującym porządku:

Poniedziałek: 1800 Jamki

1900 Leśniaki

1900 Korzonek

Wtorek:          1800 Łaziec

1900 Wąsosz przy drodze

1900 Wąsosz za rzeką

Środa:            1800 Walaszczyki

1900 Kowale

1900 Kijas

Czwartek:      1800 Kopalnia

1900 Wygoda

5. W sobotę młodzież naszej parafii wyjeżdża do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie a następnie zwiedzimy Tarnów. Wyjazd ten jest wyrazem podziękowania za piękne Misterium Męki Pańskiej i gorliwą służbę przy ołtarzu w trakcie Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych.

6. Ze względu na uroczystość I Komunii Świętej - Msza Święta zbiorowa za zmarłych w przyszłą niedzielę odbędzie się o godz. 12.00.

7. Biorących udział w pielgrzymce na Ukrainne prosimy o wpłatę pierwszej raty w wysokości 500zł

do wtorku.

8. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”

9. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży z VIII klasy szkoły podstawowej.