BÓG nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych wszyscy bowiem dla Niego żyją

(Łk 20,38)

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła

XIV Niedziela Zwykła

07 lipca 2019

1. Serdecznie dziękujemy młodzieży, sponsorom, paniom pieczącym ciasta (prosim o odbiór naczyń)  i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Pierwszego Parafialnego Festynu Rodzinnego. Dziękujemy parafianom i gościom za wspólnie radośnie spędzone chwile i już dziś zapraszamy wszystkich na festyn w przyszłym roku.

2. Parafia jak co roku organizuje wakacyjny wyjazd dla młodzieży w Bieszczady. Dziś mija termin zapisów.

3. Od jutra do 14 lipca 2019 r. odbywać się będzie drugi Festiwal Życia w Kokotku, przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. Bogaty program: Kuba Badach, musical „Jak ogień”, Monika i Marcin Gomułkowie, Sylwia Jaśkowiec, Bracia z Taize, Arka Noego, Małe TGD, Joanna Bątkiewicz-Brożek. Chętnych do udziału chociażby w jednym dniu zapraszamy do zapisania się na listę w zakrystii.

4. We czwartek 11 lipca jak co miesiąc zapraszamy do udziału w nocnym czuwaniu w Kapicy Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd autokarem o godz. 20.15.

5. W sobotę 13 lipca po Mszy Świętej o godz. 1800 w naszej parafii zostanie odprawione

nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału we Mszy Świętej

i tym nabożeństwie.

6. Dziękujemy za ofiary: 2 x 200zł, 3 x 100zł złożone na kostkę, która została położona na cmentarzu.

7. Wszystkich biorących udział w pielgrzymce do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę drugiej raty.

8. Zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach i szkoleniach dla mieszkańców gminy. Szczegółowe informacje w gablocie i na stolikach.

9. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

10. Trwa czas wakacji dla dzieci i młodzieży i dla wielu dorosłych okres urlopowy. Pamiętajmy w

tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św. Na ten błogosławiony czas odpoczynku

życzymy obfitości Bożych łaski i dobrej pogody.