"Jeśli nikt od Was nie wymaga, to Wy sami wymagajcie od siebie.."

Ogłoszenia duszpasterskie VX Niedziela Zwykła

XV Niedziela Zwykła

14 lipca 2019

1. Jutro o godz. 20.00 w naszej świątyni Wieczór Uwielbienia. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do tej wspólnej modlitwy.

2. Od poniedziałku kancelaria parafialna w dawnej agronomówce. Godziny kancelarii bez zmian.

3. W związku z planowanym remontem kościoła i domu parafialnego szukamy garażu lub stodoły gdzie można byłoby złożyć część mebli parafialnych.

4. Dziękujemy za ofiary w kwocie 2 x 50zł złożone na kostkę, która została położona na cmentarzu.

5. Wszystkich biorących udział w pielgrzymce do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę drugiej raty.

6. Zapraszamy wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia w piątek na Mszę Świętą i nabożeństwo o godz. 18.00.

7. Poświęcenie pojazdów niedzielę 28 lipca po Mszach świętych.

8. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

9. Wszystkim gościom i parafianom życzymy szczęśliwego, wakacyjnego tygodnia.

10. W ostatnim tygodniu zmarli: śp. Jerzy Chrząstek, śp. Barbara Kościelniak. Polećmy ich Bożemu

Miłosierdziu, Dobry Jezu a nasz Panie…..