"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła

XVI Niedziela Zwykła

21lipca 2019

1. W poniedziałek o godz. 18.30 spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej w Bieszczady.

2. W czwartek, we wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców i podróżujących. Zachęcamy do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy.Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone zostaną na samochody dla misjonarzy. W darze otrzymamy breloczki.

3. Przypominamy, że kancelaria parafialna została przeniesiona do dawnej agronomówki. Godziny kancelarii bez zmian.

4. W związku z planowanym remontem kościoła i domu parafialnego nadal poszukujemy garażu

lub stodoły gdzie można byłoby złożyć część mebli parafialnych.

5. Panie, które piekły różnego rodzaju wypieki na festyn prosimy o odebranie naczyń.

6. Dziękujemy za ofiarę na kostkę w kwocie 100zł z Kowali.

7. Przy wyjściu z Kościoła u lektorów i ministrantów zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

8. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz

naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

9. W ostatnim tygodniu zmarł śp. Mirosława Kościelniak. Wieczny odpoczynek…