"Jeśli nikt od Was nie wymaga, to Wy sami wymagajcie od siebie.."

Jan Paweł II

Losowe zdjęcie z galerii

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
XXV Niedziela Zwykła
22 września 2019

1. Dziś po Mszy Świętej i Chrzcie Świętym o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej a po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie dla młodzieży 6 i 7 klasy SP rozpoczynającej swoje przygotowanie do bierzmowania.

2. W naszej świątyni w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 20.00 dobywać się będzie Wieczór Uwielbienia. Będzie to stały termin wspólnotowej modlitwy i już dziś zapraszamy wszystkich na modlitewne spotkanie 3 października o godz. 20.00.

3. 4 października o godz. 15.30 w budynku, gdzie mieści się kancelaria parafialna odbędzie się pierwsze spotkanie Oazy Dzieci Bożych w naszej parafii. Wspólnota ta jest skierowana dla dzieci od klasy II do V SP.

4. W piątek spotkanie Oazy o godz. 18.00 a w sobotę zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów o godz. 16.30.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 16.00 spotkanie dla młodzież z 8 klasy SP obecnie młodzież ta jest w pierwszej kasie szkoły średniej.

6. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela" i naszej parafialnej gazetki „Święty Walenty".