"Nasza ojczyzna jest w niebie, stamtąd wyczekujemy jako Zbawcy naszego Pana, Jezusa Chrystusa"

(Flp 3,20)

Ogłoszenia parafii w Konopiskach

Ogłoszenia duszpasterskie 27 Niedziela Zwykła 2020

Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII Niedziela Zwykła

04 października 2020

1. Dziś adoracja i nabożeństwo różańcowe o godz. 15.15.

 

2. Kościół został zdezynfekowany. Ks. Wikariusz po kolejnym teście na wirusa ma wynik negatywny, jest zdrowy, dlatego też wraca do posługi pośród nas. Ks. Proboszcz jest w szpitalu w Łodzi, jego stan jest ciężki ale stabilny. Każdego dnia o godz. 17.00 będziemy modlić się o powrót do zdrowia dla księdza Proboszcza i za wszystkich chorych. Dziękujemy za wszelkie przejawy troski, życzliwości i modlitwę.

 

3. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30. Zapraszamy do modlitwy różańcowej dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, kandydatów do bierzmowania i wszystkich pozostałych. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej przychodzą na nabożeństwo różańcowe we wtorki i czwartki a kandydaci do bierzmowania w środy i piątki.

 

4. W niedzielę (11 października) podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieciom komunijnym zostaną poświęcone i rozdane różańce.

 

5. W przyszłą niedzielę, 11 października będziemy przeżywali kolejny XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Przed Kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla niezamożnej, a zdolnej i ambitnej młodzieży „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

6. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Porządkujmy groby naszych bliskich. Pamiętajmy o modlitwie wypominek za naszych zmarłych. Wypominki roczne 40zł od jednej osoby, wypominki oktawalne i jednorazowe za dobrowolną ofiarę. Kartki do wypisywania są na stolikach przy wejściu.

 

7. Kancelaria parafialna czynna w wyznaczonych godzinach.

8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek podczas wszelkich sprawowanych obrzędów w Kościele.

 

9. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.