"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie."

(J 11,25)

Ogłoszenia duszpasterskie 28 Niedziela Zwykła 2020

XXVIII Niedziela Zwykła

11 października 2020

1. Dziś przed Kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla niezamożnej, a zdolnej i ambitnej młodzieży „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Dziś adoracja i nabożeństwo różańcowe o godz. 15.15.

3. Dziś również rozpoczną się uroczystości pogrzebowe ks. Proboszcza, które przebiegać będą w następującym porządku:

Niedziela - 11 października 2020

Godz. 18.00 - wystawienie trumny w kościele

Godz. 19.30 - Msza Święta żałobna – przewodniczy Ks. Bp Andrzej Przybylski

Czuwanie i modlitwa indywidualna do godz. 22.00

Msza Święta żałobna w niedzielę o godz. 19.30
i w poniedziałek o godz. 11.00 będzie transmitowana.

Wystarczy kliknąć w link:

Poniedziałek - 12 października 2020

Godz. 10.00 - modlitwa różańcowa

Godz. 11.00. Msz Święta pogrzebowa – przewodniczy Ks. Abp Wacław Depo

Po Mszy Świętej złożenie ciała Ks. Proboszcza na naszym cmentarzu w Konopiskach.

4. W piątek 16 października przeżywać będziemy trzeci piątek miesiąca, czcić będziemy Boże Miłosierdzie.

5. W środę, 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy nauczycieli i wychowawców naszą życzliwością, a przede wszystkim gorącą modlitwą.

6. W niedzielę 18 października podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieciom komunijnym zostaną poświęcone i rozdane różańce.

7. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej przychodzą na nabożeństwo różańcowe we wtorki i czwartki a kandydaci do bierzmowania w środy i piątki.

8. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Porządkujmy groby naszych bliskich. Pamiętajmy o modlitwie wypominek za naszych zmarłych. Wypominki roczne 40zł od jednej osoby, wypominki oktawalne i jednorazowe za dobrowolną ofiarę. Kartki do wypisywania są na stolikach przy wejściu.

9. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek podczas wszelkich sprawowanych obrzędów w kościele.

10. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.